+420 241 001 711

proc studovat práve

u nás?

​ˇ

​ˇ

NAŠE STUDIUM JE PRO KAŽDÉHO

Ať už je vám šestnáct nebo šedesát, u nás se vám bude maturovat stejně dobře. Naše škola nabízí velké množství oborů, ze kterých si určitě vyberete. Našim pedagogům a zaměstnancům jde o jedno – vaše úspěšné studium.

ZÁRUKA ÚSPĚŠNÉHO STUDIA

Zaručujeme úspěšné studium nebo vrácení peněz! Část zodpovědnosti za vaše studium bereme na sebe. Pokud budete mít alespoň 80% účast na hodinách teoretického vyučování, pak zpravidla víme, že nemáte problém ročník úspěšně dokončit. Pokud by se to přes to nepovedlo, pak vám vrátíme školné nebo můžete ročník zdarma zopakovat.

ZDARMA KURZ EFEKTIVNÍHO UČENÍ

Chceme, aby naši studenti studium zvládali bez zbytečných starostí. Proto jim na začátku studia zdarma nabízíme kurz efektivního učení, který jim pomůže se učit mnohem rychleji a lépe si pamatovat učivo.

STUDIUM Z POHODLÍ DOMOVA

U nás je maturita opravdu dálková, účast na hodinách je doporučená, ale ne povinná. Díky našim jedinečným online materiálům stačí jít do školy třeba jen 3x měsíčně.

UČÍTE SE JEN TO NEZBYTNĚ NUTNÉ

Učíme vás to, co budete v životě doopravdy potřebovat a to, co je vyžadováno Ministerstvem školství. Výuka probíhá interaktivně, srozumitelně a na příkladech z každodenních situací.

STUDIJNÍ PODPORA OD RÁNA DO VEČERA

Pro naše stávající studenty je tu studijní podpora každý všední den od 8:00 do 19:00 hodin. Kontaktovat ji můžete přes e-mail, telefonicky či osobně v budově školy.

UČIT SE MŮŽETE KDEKOLI

Naše online materiály si můžete vzít s sebou na chalupu nebo třeba stáhnout do mobilu či tabletu a učení zvládnout na cestě do práce.

PRO VAŠI SPOKOJENOST UDĚLÁME VŠE

Již tři desetiletí jsme jedničkou v ČR v poskytování dálkového studia. Naši učitelé jsou speciálně vyškolení na vzdělávání dospělých a budou s vámi jednat jako s partnery. Naším společným cílem je přece vaše úspěšné studium!

Máte zájem

o MATURITU

u nás?

Studium poskytuje Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., která umožňuje získat maturitní vysvědčení komukoliv. Zároveň je největší školou poskytující tento typ studia ve střední Evropě a největším poskytovatelem dálkového i kombinovaného maturitního vzdělávání u nás.

Další informace a veškeré podrobnosti, včetně povinně zveřejňovaných informací, naleznete na webových stránkách školy www.ssgh.cz

Zajímá vás více?
Kontakt

+420 241 001 711

info@ssgh.cz

Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 7:30 do 17:00. 

  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh
  • Facebook
  • Yotube
  • Linkedin