Navigace Zóna uchazeče Průvodce výběrem studia

O škole

Poskytovatelem vzdělání je Střední škola gastronomická a hotelová v Braníku. Jsme jedním z největších poskytovatelů dálkového maturitního a výučního studia v ČR, a v oboru dálkového studia působíme již přes 30 let. To vše hlavně díky naší filozofii, která staví našeho studenta na první místo. Naši učitelé jsou odborníci na vzdělávání dospělých a budou Vás brát jako sobě rovné partnery, jejíž společný cíl je Vaše úspěšné studium.

Víme, že Vám dokážeme zajistit tu nejlepší přípravu a nejvyšší šanci na úspěch u maturity. Právě proto také nabízíme našim studentům Záruku úspěšnosti studia!*

let jedničkou v dálkovém
SŠ vzdělávání

[/gridCol]

„Již třetí desetiletí se specializujeme na dálkové studium. Více než polovina našich studentů jsou lidé, kteří si doplňují vzdělání při zaměstnání. Se studenty dálkového studia komunikujeme, snažíme se, v rámci našich zákonem daných mezí, vycházet vstříc jejich potřebám a námětům a studium jim tím co nejvíce usnadnit a zpříjemnit.“

PhDr. Karel Vratišovský, MBA

Přejít na průvodce výběrem studia