Studium poskytuje Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., která umožňuje získat maturitní vysvědčení komukoliv. Zároveň je největší školou poskytující tento typ studia ve střední Evropě a největším poskytovatelem dálkového i kombinovaného maturitního vzdělávání u nás.

Další informace a veškeré podrobnosti, včetně povinně zveřejňovaných informací, naleznete na webových stránkách školy www.ssgh.cz

Zajímá vás více?

+420 241 001 711

info@ssgh.cz

Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 7:30 do 17:00.

• Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh
  • YouTube - Bílý kruh

+420 241 001 711

Poskytovatelem vzdělání je Střední škola gastronomická a hotelová v Braníku, která umožňuje získat maturitní vysvědčení komukoliv. Jsme největším poskytovatelem dálkového maturitního a výučního studia v ČR, a v oboru dálkového studia působíme již 26 let. To vše hlavně díky naší filozofii, která staví našeho studenta na první místo. Naši učitelé jsou speciálně vyškoleni na vzdělávání dospělých a budou Vás brát jako sobě rovné partnery, jejíž společný cíl je Vaše úspěšné studium.

Víme, že Vám dokážeme zajistit tu nejlepší přípravu a nejvyšší šanci na úspěch u maturity. Právě proto také nabízíme našim studentům Záruku úspěšnosti studia!

Čísla mluví jasně – naši maturanti byli o 74 % úspěšnější u maturity z českého jazyka a o 85 % u maturity z cizího jazyka než maturanti na ostatních SOŠ hotelových a podnikatelských. Ti kdo dobrovolně zvolili maturitu z matematiky byli 100 % úspěšní, což dokládají data CERMATu z roku 2017.

Pomáháme k doplnění vzdělání již tři desetiletí

Máte zájem

o MATURITU