+420 241 001 711

Poskytovatelem vzdělání je Střední škola gastronomická a hotelová v Braníku, která umožňuje získat maturitní vysvědčení komukoliv. Jsme největším poskytovatelem dálkového maturitního a výučního studia v ČR, a v oboru dálkového studia působíme již 26 let. To vše hlavně díky naší filozofii, která staví našeho studenta na první místo. Naši učitelé jsou speciálně vyškoleni na vzdělávání dospělých a budou Vás brát jako sobě rovné partnery, jejíž společný cíl je Vaše úspěšné studium.

Víme, že Vám dokážeme zajistit tu nejlepší přípravu a nejvyšší šanci na úspěch u maturity. Právě proto také nabízíme našim studentům Záruku úspěšnosti studia!

Čísla mluví jasně – naši maturanti byli o 74 % úspěšnější u maturity z českého jazyka a o 85 % u maturity z cizího jazyka než maturanti na ostatních SOŠ hotelových a podnikatelských. Ti kdo dobrovolně zvolili maturitu z matematiky byli 100 % úspěšní, což dokládají data CERMATu z roku 2017.

Pomáháme k doplnění vzdělání již tři desetiletí

zaměstnanost absolventů

o tolik jsou naši maturanti lepší při maturitě z cizího jazyka, viz výše

let jedničkou v dálkovém SŠ vzdělávání

dle statistik Úřadu práce Hl. m. Prahy

přes

spokojených studentů

"Již třetí desetiletí se specializujeme na dálkové studium. Více než polovina našich studentů jsou lidé, kteří si doplňují vzdělání při zaměstnání. Se studenty dálkového studia komunikujeme, snažíme se, v rámci zákonem daných mezí, vycházet vstříc jejich potřebám a námětům a studium jim tím co nejvíce usnadnit a zpříjemnit."

PhDr. Karel Vratišovský, MBA

Máte zájem

o MATURITU

u nás?

Studium poskytuje Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o., která umožňuje získat maturitní vysvědčení komukoliv. Zároveň je největší školou poskytující tento typ studia ve střední Evropě a největším poskytovatelem dálkového i kombinovaného maturitního vzdělávání u nás.

Další informace a veškeré podrobnosti, včetně povinně zveřejňovaných informací, naleznete na webových stránkách školy www.ssgh.cz

Zajímá vás více?

+420 241 001 711

info@ssgh.cz

Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 7:30 do 17:00.

• Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh