Navigace Zóna uchazeče Průvodce výběrem studia

Proč studovat právě u nás?


Ať už je vám patnáct nebo šedesát, u nás se vám bude maturovat stejně dobře. Pro deváťáky, kteří si zvolili tento typ studia, máme speciální třídy. Naše škola nabízí velké množství oborů, ze kterých si určitě vyberete. Našim pedagogům a zaměstnancům jde o jedno – vaše úspěšné studium.

Zaručujeme úspěsné studium nebo vrácení peněz! Část zodpovědnosti za vaše studium bereme na sebe. Pokud budete mít alespoň 80% účast na hodinách teoretického vyučování, pak zpravidla víme, že nemáte problém ročník úspěšně dokončit. Pokud by se to přes to nepovedlo, pak vám vrátíme školné nebo můžete ročník zdarma zopakovat.

Chceme, aby naši studenti studium zvládali bez zbytečných starostí. Proto jim na začátku studia zdarma nabízíme kurz efektivního učení, který jim pomůže se učit mnohem rychleji a lépe si pamatovat učivo.

U nás je studium opravdu dálkové. Díky našim jedinečným online materiálům stačí jít do školy třeba jen 3x měsíčně.

Učíme vás to, co budete v životě doopravdy potřebovat a to, co je vyžadováno Ministerstvem školství. Výuka probíhá interaktivně, srozumitelně a na příkladech z každodenních situací.

Pro naše stávající studenty je tu studijní podpora každý všední den od 8:00 do 19:00 hodin. Kontaktovat ji můžete přes e-mail, telefonicky či osobně v budově školy.

Naše online materiály si můžete vzít s sebou na chalupu nebo třeba stáhnout do mobilu či tabletu a učení zvládnout na cestě do práce.

Již tři desetiletí jsme jedničkou v ČR v poskytnutí dálkového studia. Naši učitelé jsou odborníci na vzdělávání dospělých a budou s vámi jednat jako s partnery. Naším společným cílem je přece vaše úspěšné studium.


Přejít na průvodce výběrem studia