Navigace Průvodce výběrem studia

O škole

Poskytovatelem vzdělání je Střední škola gastronomická a hotelová v Braníku, která umožňuje získat maturitní vysvědčení komukoliv. Jsme největším poskytovatelem dálkového maturitního a výučního studia v ČR, a v oboru dálkového studia působíme již 30 let. To vše hlavně díky naší filozofii, která staví našeho studenta na první místo. Naši učitelé jsou speciálně vyškoleni na vzdělávání dospělých a budou Vás brát jako sobě rovné partnery, jejíž společný cíl je Vaše úspěšné studium.

Víme, že Vám dokážeme zajistit tu nejlepší přípravu a nejvyšší šanci na úspěch u maturity. Právě proto také nabízíme našim studentům Záruku úspěšnosti studia!

Čísla mluví jasně – naši maturanti byli o 74 % úspěšnější u maturity z českého jazyka a o 85 % u maturity z cizího jazyka než maturanti na ostatních SOŠ hotelových a podnikatelských. Ti kdo dobrovolně zvolili maturitu z matematiky byli 100% úspěšní, což dokládají data CERMATu z roku 2017.

zaměstnanost absolventů

o tolik jsou naši maturanti lepší při maturitě z cizího jazyka, viz výše

let jedničkou v dálkovém
SŠ vzdělávání

[/gridCol]

dle statistik Úřadu práce Hl. m. Prahy

„Již třetí desetiletí se specializujeme na dálkové studium. Více než polovina našich studentů jsou lidé, kteří si doplňují vzdělání při zaměstnání. Se studenty dálkového studia komunikujeme, snažíme se, v rámci našich zákonem daných mezí, vycházet vstříc jejich potřebám a námětům a studium jim tím co nejvíce usnadnit a zpříjemnit.“

PhDr. Karel Vratišovský, MBA

Přejít na průvodce výběrem studia